O nas 2017-08-03T16:39:25+00:00

Monika

Artystyczna strona medalu, to spod mojej ręki wychodzą dopasowane kompozycje kwiatowe, bukiety wiązanki i ustrojenia zarówno te proste i klasyczne w formie jak i skomplikowane dizajnerskie połączenia flower-power. Do swoich zadań zaliczam również grę światłem, nic tak nie oddaje atmosfery jak blask świec, urokliwych latarenek i lampionów. Elementy drewniane, akwarele, szlacheckie koronki, pióra, satyna velvet to moje atrybuty.

Z drugiej strony moim silnym atutem jest wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu firmą, gdzie zdobyłam szereg doświadczeń i umiejętności zwłaszcza z szybkiego podejmowania właściwych decyzji, które z czystym sumieniem pozwolą na profesjonalne działanie dla realizacji Państwa zadań.

Drzemie we mnie romantyczna dusza, przepełniona pasjami i słabościami do miejsc niosących za sobą wspomnienia. W mojej opinii każdy dzień jest wyjątkowy, dlatego specjalna sympatią obdarowuje Panny Młode z czystą przyjemnością wspieram pomysłami poczynając od weselnych przygotowań, poprzez dzień uroczystości aż po każdą kolejną wspólną realizację.

Agnieszka

Sama jestem wymagającym klientem, oczekuje od moich dostawców najwyższej jakości produktów. Zgadzam się z teorią, że nic nie dzieje się przypadkowo dlatego szczególną uwagę przywiązuje do terminowości zadań.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy managera jakości, kierowania zespołem oraz koordynacji projektów. Moją pasją są ludzie, pisze więc scenariusze wydarzeń i pilnuje by realizacja planu przebiegła krok po kroku spójnie. Dokładam wszelkich starań by wszelkie techniczne aspekty dekoracji, wyposażenia, usadzenia gości, przeorganizowania sali, poszukiwania wymarzonych miejsc, partnerów do współpracy, innowacyjnych rozwiązań , tworzyły idealne połączenia. Jestem do dyspozycji moich klientów, tworząc prototypy wydarzeń, oraz prowadząc spotkania wizualizacyjne.

MASZ PYTANIA?

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz umówić się na spotkanie wypełnij poniższy formularz.